Kadıköy Kamyonet Taksi

Kamyonet Taksi Hoş Geldiniz..


Sarı Kamyonet taksi
kadıköy  Kamyonet taksi olarak hizmet vermeye başladığımız günden beri büyükçekmece, avcılar, bahçeşehir, Esenyurt, Hadımköy ve çatalca bölgesinde ikamet eden her bir istanbulluya hizmet etmenin gururunu ve ayrıcalığını yaşıyoruz.
Kamyonet taksi dendiğinde akla ilk gelen bir yerden başka bir yere gitmek için kullandığınız sarı taksilerin yolcunun bereberinde yük taşımasına olanak sağlamasıdır. Kamyönet Taksi araçlarımız kapalı kasa kamyonet olduğundan dolayı birçok eşyanızı biryerden başka bir yere nakil yapabiliyor, Bulunduğumuz bölgede büyük marketlerin olmasından dolayı yapmış olduğunuz alışveriş paket eşye vs lerinizi taşıya biliyorsunuz. Araçlarımız K* belgeli olup tamamen resmi bir şekilde çalışmaktayız.

Bizleri hem Sokaktaki Kişilerden Hemde www.google.com vasıtasıyla internetten "Beylikdüzü Kamyonet Taksi", "Avcılar Kamyonet Taksi", "Esenyurt Kamyonet Taksi", "Hadımköy Kamyonet Taksi", "Büyükçekmece Kamyonet Taksi" olarak sormanız aramanız yeterli olacaktır. sizlere bir telefon kadar yakınız.
Unutmayın yüke ayrı yolcuya ayrı ücret talep etmiyoruz. kamyonet bizden taşımak sizden. ister Evinizi taşıyın, ister eşyanızı...
X